Idézgessünk!

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Re: Idézgessünk!

Témanyitás by Blueeye on Vas. Feb. 04, 2018 8:56 am

flower

Tisza Kata

"Két lábon hordtam ki a megőrülésem. Megőrülhettem volna, de mégsem őrültem meg. Egyik oldalon kitámasztottam magam a felelősséggel, másik oldalon kapaszkodtam az elméletbe. A kettőt összeszedve belegyúrtam a józan észbe, az lett aztán a fő segítségem. Érzelmeim amikor már nagyon dülöngéltek, és úgy vert az Isten, csoda, hogy nem haltam bele, akkor mondta a józan ész nekem, hogy szálljak ki onnan és vessek magamra egy tekintetet. Amint kívülről és belülről is egyszerre néztem, felállt bennem az egyensúly törvénye. Az érzelmek annál kisebb súllyal szerepeltek, amennyivel a tudásom is bejött a képbe. Az eszemnek lett végül két kemény keze, és erőnek erejével mentette ki az érzelmeimet. Amint a két részem szinkronba kerülhetett, a testem is lábra állt, és én elindultam vele."

Blueeye

Hozzászólások száma : 155

Felhasználó profiljának megtekintése

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Áprilia on Vas. Feb. 04, 2018 12:11 pm

Blueeye írta:Tisza Kata

"Fejfájással ébredt, meg hányingerrel. Jött-ment, a kávé se ízlett. A kutyába nem rúgott bele azért. De talán felmerült még az is. Ilyen ez, amikor nem stimmel valami. Miután ez délig se múlt el, a keze meg remegett. És a bele is remegett, meg a tüdeje, meg mindene, leült és telefonálni kezdett. Felhívta, és elküldte a kurva anyjába. Azt mondta neki, hogy ne jöjjön többet. Ne írjon, ne telefonáljon, legyen a történetnek vége. Nem, nem hiszti ez, egészen átgondolt a dolog. Letette a telefont. A helyzet máris jobb volt. Oldódni kezdett a feszültsége. A kutyát is átölelte. Tudott reggelizni, elmúlt a hányingere. Még remegett kicsit. Lementek sétálni. Mentek a kutyával az úton végig, érezte a levegőt, ment ki az agyából a migrén. Mire a parkig értek, a kutyafuttatóig, haja lebegett a szélben, és ő érezte, hogy stabilan áll, nem remeg már a térde. Majd gondolt egyet, a telefonját beleejtette a vízbe. Még véletlenül se érje el. Röhögni kezdett: milyen egyszerű mozdulat okozott mekkora nehézséget. De nem, mondta, mégsem bocsájtom meg, hogy ilyen egy hülye lettem melletted."

cheers flower
Áprilia

Hozzászólások száma : 218

Témanyitás by Blueeye on Hétf. Feb. 12, 2018 11:10 am

"Két énem van nekem, az egyik megtenné, de a másik nem. Ez kötelet kap, az meg glóriát, az egyik káoszt akar, a másik ceremóniát."

( ? )
Blueeye

Hozzászólások száma : 155

Témanyitás by Áprilia on Hétf. Feb. 12, 2018 1:04 pm

Hát, igen.... Very Happy
Áprilia

Hozzászólások száma : 218